2. EL ÇÖZÜMLERİMİZ

Slide background

2.EL FORKLİFT


İŞ VE İSTİF MAKİNALARI ALIŞ VE SATIŞ 


Firmamız ihtiyaçlarınıza en uygun her türlü forklift ve depo istifleme makinalarının kontrollerini yaparak güvenilir bir şekilde 2. el satışını da yapmaktadır. Forklift, istif makineleri ve teknolojik ürünler müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun şartlar ile sunulmaktadır.

.


alt


FORKLİFTLER

Forklift satışı konusunda sizlere uygun fiyat fırsatları sunan firmamız işinize en uygun iş ve istifleme makinalarını  sizlere sunmaktadır.

alt


AKÜLÜ FORKLİFTLER

Akülü forklift satışı konusunda sizlere uygun fiyat fırsatları sunan firmamız işinize en uygun 2.el. akülü forklift seçeneklerini  sizlere sunmaktadır

alt


DİZEL FORKLİFTLER

Dizel  forklift satışı konusunda sizlere uygun fiyat fırsatları sunan firmamız işinize en uygun dizel forklift seçeneklerini  sizlere sunmaktadır

alt


AKÜLÜ TRANSPALET

Akülü transpalet satışı konusunda sizlere uygun fiyat fırsatları sunan firmamız işinize en uygun iş ve istif makinalarını  sizlere sunmaktadır.

alt


MANUEL TRANSPALET

Manuel transpalet satışı konusunda sizlere uygun fiyat fırsatları sunan firmamız işinize en uygun iş ve istif makinalarını  sizlere sunmaktadır.

alt


REACH TRUCK 

Reach truck satışı konusunda sizlere uygun fiyat fırsatları sunan firmamız işinize en uygun iş ve istif makinalarını  sizlere sunmaktadır.